5. a 6. kolo parahokejové ligy

...

Páté ligové kolo nás zavedlo na na led Havířova. Začátek zápasu se nám moc nepovedl a už po 5 minutách jsme prohrávali 2:0. Branky za Havířov vstřelili Forgo a Kalegaris. Ani tento začátek nás nezlomil a ukázal jakou má náš tým v letošní sezóně morální sílu a díky brankám Buriánka, Večerka, Jedličku a Mikuše otočil zápas na konečných 2:4 pro náš tým. Tento zápas nebyl, co se týče výkonu nejlepší, ale bojovností a srdíčkem jsme ho zvládli a to se počítá.

Šesté kolo jsme odehráli v Karviné proti nováčkovi letošní sezóny Flamingos Ostrava. I přes to, že tým Flamingos je složený většinou s nováčků tak odpor se nám podařilo zlomit, až během druhé třetiny. Střelecky se dařilo v tomto zápase Miloši Večerkovi, který vstřelil 4 branky, Radim Mikuš 3 branky a Martin Novák 2 branky. Konečný výsledek 9:0 nám přinesl další tři body a udrželi jsme zatim průběžné druhé místo v České para hokejové lize.