Turnaj v Karlových Varech 2. den

...

Včerejší dvě výhry nad týmem Ostravy nás posunul do dnešního finále. To odehrajme od 13:00 proti týmu Drážďan. Tento tým jsme před dvěma dny porazili těsně 2:1. Přesto je Německý tým jasným favoritem. Již účast ve finále na para hokejovém turnaji v Karlových Varech je pro nás velkým úspěchem, ale my se dneska pokusíme zabojovat o vítězství na tomto turnaji.

Ve finálovém zápase na para hokejovém turnaji v Karlových Varech se nám podařilo podruhé porazit tým Drážďan a zvednout pohár za první místo na tomto turnaji. Skvělý zápas, který se rozhodoval až v posledních minutách.

Začátek zápasu nám nevyšel úplně podle představ a rychle jsme prohrávali 1:0. I přes počáteční tlak Německého týmu se nám podařilo vyrovnat a když jsme vystřelili branku na 2:1 v oslabení, obraz zápasu se vyrovnal. Přes šance na obou stranách, jsme vedení o jednu branku drželi až do posledních minut. Při hře soupeře bez brankáře jsme dvě minuty před koncem třetí třetiny vstřelili třetí branku a vypadalo to že je rozhodnuto. Bohužel soupeř během třiceti vteřin opět snížil na rozdíl jedné branky a dostal se zpět do zápasu. Vše ukončili dvě branky během šedesáti vteřin, které jsme vstřelili a rozhodli zápas. V utkání jsme zvítězili 5:2 a mohli zvednou nad hlavu pohár za vítězství na Karlovarském turnaji.