Vítězný víkend! Po Spartě vyloupili Kohouti i Karlovy Vary

...
V sobotu jsme nastoupili proti Spartě a od začátku to byl úplně jiný zápas než minule. Hrálo se týmově jeden za druhého a hlavně všichni tam nechali srdíčko. První třetina byla vyrovnaná plná soubojů a boje o každý kousek ledu. Od druhé třetiny jsme měli mírně navrch a Zdeněk Klíma nás poslal do vedení. Stav 1-0 vydržel díky tomu, že Sparta své šance neproměnila ale hlavně díky skvělé nově složené obraně. Ve třetí třetině jsem viděl nejlepší výkon našeho mužstva, odehrálo ji skvělé a Spartu do žádné větší šance nepustila. A když Miloš Večerek po buly prostřelil brankáře Sparty podruhé bylo rozhodnuto. Stav 2-0 vydržel do konce zápasu a my jsme brali tři body do tabulky. Tři body jsou skvělé, ale ještě lepší je výkon, který jsme předvedli .